MICHELANGELO HOTEL DALYAN – HAMAM

İlgili Videolar

  • " frameborder="0" allowfullscreen>

Dalyan Michelangelo Butik Otel’de fitness, türk hamamı, masaj ve terapi odaları, buhar odası, sauna, şok duşlar, SPA merkezi ile ruhen ve bedenen dinginlik ile buluşacaksınız.

Spa katının projelendirme ve uygulaması anahtar teslim olarak yapılmıştır. Türk Hamamı ve Kese Odası içerisinde duvarlar, oturma alanları, göbektaşı ve zemin marmara mermeri ile kaplanmıştır. Oturma alanlarında, zeminde ve göbektaşında sulu ısıtma uygulanmıştır. Kurnalar kavun dilim model, kurna arkasında panoda çini desen, çini kenarları mermer söve ile çerçeve gibi projeye özel tasarlanıp, imal edilmiş ve uygulanmıştır. Tavanda nemden, ısıdan ve buhardan etkilenmeyen, uzun ömürlü özellikle ıslak alanlarda kullanılmak üzere üretilen ctp kubbe tavan, kubbe içerisinde nemli alanda kullanılması için alüminyum kanallı, epoksili özel rgb led aydınlatma, kubbe etrafında spot aydınlatma uygulanmıştır. Kapı olarak iroko ağacından osmanlı modelinin modernize edilmiş hali kullanıştır.

Koridor : Dinlenme alanınını Türk Hamamına bağlayan koridorun duvarlarından dekoratif mermer patlatma, zeminden ise çizgili marmara mermeri kullanılmıştır. Tavanda asma tavan uygulanıp içerisinde led aydınlatma kullanıldı.