Hakkımızda

Biz Kimiz

EnvoySpa’nın, ana konusu Spa&Wellness tasarım ve uygulaması olan yeni ve dinamik bir şirket. Sektör tecrübesiyle EnvoySpa Türk Hamamı’ndan Kneipp’a kadar bir Spa&Wellness kompleksi içinde bulunması gereken birçok bileşeni kendi bünyesinde tasarlıyor ve üretimini gerçekleştiriyor. Bu üretim, planlanan Spa&Wellness konsepti gözönünde tutularak yapıldığından birbiri ile uyumlu bileşenlerden oluşan bir mekanı mümkün kılıyor.

Tek merkezden üretim, Spa&Wellness’ı oluşturan tüm bileşenlerin birbiri ve Spa konsepti ile uyumunu sağlayan, hızlı ve sorunsuz bir biraraya getirme süreci sağlıyor. Bu etkin bir lojistik çözümü ve düşük maliyet avantajını beraberinde taşıyan ve EnvoySpa’yı eşsiz kılan özelliklerinin başında gelmektedir. Spa kurulumundan sonra bakım ve yenileme işlemlerinin de bu hız ve esneklikte sağlanması, faaliyetlerine ara vermeden sorunsuz işleyen bir Spa&Wellness kompleksinin anahtarıdır.

EnvoySpa’da Spa, endüstriyel tasarımcı ve mimarların kollektif çalışması ile başlar, mekan ve proje özelliklerine uygun malzeme ve inşaa metodlarının seçilmesi ve tüm bunlar mekanın konseptine uygun olarak ve etkili bir mühendislik çalışması ile Spa’ya dönüşür. Özgün bir tasarım anlayışı, Spa ve kendi kültürümüzden yola çıkarak ortaya koyduğumuz sonuçlar benzersiz ve çekici mekanlar tasarlayabilmemizdeki en önemli etkenlerdir.

Tüm projelerimizde geleneksel metodlar ve el işçiliğini yoğun olarak kullanır, ince detaylarda aradığımız yüksek kalite ile EnvoySpa Spa&Wellness’larını farklı kılarız. Türkiye ve Dünya’da gerçekleştirdiğimiz birçok proje ile dünyanın sayılı Spa&Wellness markaları arasında yer almak için çalışıyor ve projelerimizi bu vizyon çerçevesinde şekillendiriyoruz.

EnvoySpa’da Sauna, Buhar Odası, Water Jet, Jakuzi, Hamam, Laconium, Tepidarium, Kar Çeşmesi, Buz Odası, Kar Odası, Halotherapy, Kneipp, Çamur Odası, Şok Duş, Macera Duş ve Havuzlar gibi Spa’yı oluşturan bileşenler aynı konseptin devamı niteliğinde birbirin tamamlayacak şekilde tasarlanır ve uygulanır