MICHELANGELO HOTEL DALYAN – BUHAR ODASI

İlgili Videolar

  • " frameborder="0" allowfullscreen>

Dalyan Michelangelo Butik Otel’de fitness, türk hamamı, masaj ve terapi odaları, buhar odası, sauna, şok duşlar, SPA merkezi ile ruhen ve bedenen dinginlik ile buluşacaksınız.

Spa katının projelendirme ve uygulaması anahtar teslim olarak yapılmıştır. Buhar Odasında duvarda 120x240cm tek parça özel seri seramik ile kaplanmıştır. Oturma alanları asma formda olması paslanmaz konstrüksiyon ile sağlanıp duvarlar ile bütünlük sağlaması için duvarlarda kullanılan seramik ile kaplanmıştır. Zeminde ıslak hacim olmasından dolayı kaymazlığı sağlamak adına seramikler ile uyumu sağlayan traverten rengi seçilerek döşemesi yapılmıştır.

Tavanda nemden, ısıdan ve buhardan etkilenmeyen, uzun ömürlü özellikle ıslak alanlarda kullanılmak üzere üretilen ctp tonoz tavan, tonoz içerisinde nemli alanda kullanılması için alüminyum kanallı, epoksili özel led aydınlatma, tonoz kenarında spot aydınlatma uygulanmıştır. Kapı olarak özel olarak tasarlamış ve imalatı yapılmış alüminyum profillerden yapılan cam kapı kullanılmıştır.